Termologi

Hakkımızda

Termologi

1993 yılında panel radyatör ve havlupan üretmek amacıyla kurulan 5.000 m2'lik fabrikamızda Logia Danışmanlık Ltd. Şti. olarak tescilli markamız Termologi ile üretim yapıyoruz. PLC kontrollü tam otomatik makinelerde ve kromhanemizde modern bir teknolojiyle yıllık 350.000 adet renkli havlupan, 50.000 adet krom havlupan üretim kapasitesine sahibiz.

CE Kalite Sertifikası, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve TSE belgelerine sahip olan Termologi, kaliteyi ilke edinmiş uzman kadrosu ve deneyimli üretim ekibiyle yenilikçi ürün anlayışı çerçevesinde üretim yapmaktadır.

DIN ve EN-442 normlarına uygun malzemelerle üretimi yapılan havlupanlarımız kalite kontrol ve testlerden geçerek sevke hazır hale gelmekte, ülkemizin 81 iline dağıtımı yapılmakta ve 25 ülkeye ihraç edilmektedir.

Termologi havlupanları yarı otomatik tesisimizde önce korozyana karşı kimyasal yakıma işlemine tabi tutulur sonra kurutulur önce astar boya ve sonrasında Ral 9016 epoksi polyester boya ile boyanır ve paketlenir. 5 yıl garantili havlupanlarımızın müşterilemize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesi için darbelerden korumak amacıyla yan yüzeyleri karton kutu ve köşe koruyucu ile desteklenip shrinklenmektedir. Termologi havlupanları yüksek verim ve zarif dizaynı ile az yer kaplayarak her mekanda estetik bir görünüm oluşturur. Pürüzsüz yüzeyi ve özel boyama sistemi sayesinde toz tutmaz, kolay temizlenir. Termologi havlupanları değişik alternatifleriyle iç mimari açısından estetik, dekoratif ve güzel görünümlüdür. Termologi'nin ürün yelpazesinde askılıklar, vanalar, kombi bağlantı setleri, kollektörler ve havlupan ısıtıcılar da bulunmaktadır.

Kalite Politikası ve Kalite Belgeleri

Kalite politikamız ile yasal gerekler doğrultusunda hareket etmeyi tüm paydaşlarımızla sürdürülebilir dünya ekonomisine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda mükemmellik yolculuğunda taahhüdümüz müşteri odaklı olup beklentileri karşılamada sürekliliği sağlamak, teknolojiyi esas alarak ürün ve hizmet kalitesini iyileştirmek, faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliğini sağlamaktır.

Uygulamalarımızda paydaşlarımıza karşı şeffaf olmak ve çalışanlarımızdaki farkındalığı ve bilinci artırarak CE, ISO 9001 ve TSE standarının gereklerini tüm çalışanlarımızın katılımıyla uygulamak ve sürekli geliştirmektir.